Go Vacation Nintendo Switch okładka gry

Go Vacation - cena i oferty na Nintendo Switch

Go Vacation na Nintendo Switch kupisz od 183.37 zł. Sprawdź gdzie kupić najtaniej i porównaj aktualne oferty w 11 sklepach i w Nintendo eShop. Najniższa cena wynosi 183.37 zł w Mironet. Wybierając najlepszą ofertę zaoszczędzisz do 49.76 zł.

Kompatybilne z
Nintendo Switch 2
PEGI 3
Premiera:
27.07.2018
Tryby gry:
TVStołowyPrzenośny
Liczba graczy:
Na jednej konsoli (1-4)Lokalna bezprzewodowa (2-4)
Wersje językowe:
AngielskaFrancuska
Deweloper:
Możliwy zapis w chmurze:
Nie
RecenzjeMetacritic
RecenzenciMieszaneNa podstawie 26 recenzji
62
GraczePozytywneNa podstawie 66 ocen
7.7
RecenzjeOpenCritic
Fair
Przeciętna
66
Ocena
15%
Polecane
20
Recenzje
Czas gryHLTB
Fabuła:21.1h
Fabuła + extra:53.4h
100%:108.1h

Gdzie najtaniej kupić Go Vacation?

Ostatnia aktualizacja cen:

dostępność w 11 sklepach

Najniższa aktualna oferta: 183,37 zł w sklepie Mironet (dostępność w 11 sklepach). Porównanie dotyczy nowych ofert sklepów oraz Nintendo eShop.

Najtańsza oferta
183,37 zł
Sklep: Mironet
Najtaniej z dostawą
184,99 zł
Sklep: RTVEuroAGD
Najniższa zarejestrowana cena
159,99 zł
Na podstawie historii cen Cenograj

Oferty polskich sklepów na pudełkową wersję

Aktualne ceny w sklepach

Mironet logo sklepu
Switch Go Vacation
Zaktualizowano: 2 godziny temu
183.37 zł
RTVEuroAGD logo sklepu
Go Vacation Gra na Nintendo Switch
Zaktualizowano: 2 godziny temu
184.99 zł
link afiliacyjny
Ceneo logo sklepu
Go Vacation (Gra NS)
Zaktualizowano: 3 godziny temu
184.99 zł
link afiliacyjny
Rozetka logo sklepu
Gra Nintendo Switch Go Vacation (Kartridż) (45496422462)
Zaktualizowano: 3 godziny temu
187.11 zł
Morele logo sklepu
Go Vacation Switch
Zaktualizowano: 2 godziny temu
188.01 zł
oleole logo sklepu
Go Vacation Gra na Nintendo Switch
Zaktualizowano: 2 godziny temu
199.00 zł
link afiliacyjny
Grymel logo sklepu
Go Vacation
Zaktualizowano: 2 godziny temu
199.90 zł
Ultima logo sklepu
Go Vacation NS
Zaktualizowano: 2 godziny temu
199.90 zł
Coolshop logo sklepu
Go Vacation
Zaktualizowano: 2 godziny temu
204.00 zł
Amazon PL logo sklepu
PROGAMES
Idz na wakacje Nintendo Switch Game
Zaktualizowano: 2 godziny temu
233.13 zł
link afiliacyjny
Amazon UK logo sklepu
EVERGAME
Go Vacation (Nintendo Switch)
Zaktualizowano: 3 godziny temu
234.28 zł
Oferta międzynarodowa (GB)
link afiliacyjny
WGre logo sklepu
Go Vacation
Zaktualizowano: 9 maj, 21:06
Niedostępne

Oferty cyfrowe z Nintendo eShop

Chcesz porównać więcej ofert cyfrowych? Sprawdź promocje Nintendo eShop na Nintendo Switch albo kończące się promocje.

O grze

GO VACATION zamienia Kawawii Island w ogromny kurort pełen aktywności, które można odkrywać samotnie albo z rodziną i znajomymi. Cztery różne resorty oferują dziesiątki zajęć, od nurkowania i jazdy konnej po snowboard, buggy czy tenis, więc zabawa bardziej przypomina swobodny urlop niż jedną konkretną konkurencję.

Dużo frajdy daje samo przemieszczanie się po wyspie i sprawdzanie, co jeszcze kryje każdy zakątek. Do tego dochodzi personalizacja postaci, zwierzaków, pojazdów i własnej willi, co mocno podkreśla lekki, wakacyjny charakter całej gry.

Historia cen gry Go Vacation

Analiza zakupowa

Czy warto teraz kupić pudełkowe wydanie Go Vacation?

Najważniejsze sygnały dla pudełkowego wydania Go Vacation to: najniższa cena w sklepach, odległość od rekordu i tempo zmian. Nie jest to rekordowa okazja: aktualna cena pudełka 183,37 zł jest o 15% powyżej najniższego zanotowanego poziomu.

Na podstawie: najniższa oferta pudełkowa · dostępność pudełek w 11 sklepach · oceny krytyków · HLTB.

  • Aktualna cena pudełka: 183,37 zł
  • Najniższa zarejestrowana cena pudełka: 159,99 zł
  • O 7,7% taniej niż średnia
  • HLTB: ok. 21,1 h

Pudełko względem historii

Obecna najniższa oferta pudełkowa to 183,37 zł w sklepie Mironet. Najniższy zapisany poziom dla pudełka to 159,99 zł. Obecna oferta jest droższa o 23,38 zł. Jest przy tym lekko poniżej średniej z historii (7,7%), więc nie wygląda jak przepłacony zakup.

Praktyczny scenariusz dla pudełka

To nie wygląda ani na rekordową okazję, ani na przepłaconą ofertę. Kup teraz, jeśli chcesz zagrać od razu; jeśli celem jest najniższa cena, lepiej ustawić alert i poczekać. Dobra wiadomość: obecna cena pudełka jest niższa od średniej 198,71 zł. To wspiera zakup teraz, choć nie oznacza rekordu. Najprostszy próg alertu na pudełko to 159,99 zł, bo tyle wynosi najlepsza zapisana cena.

Jak wypada w recenzjach

Oceny krytyków są ostrożniejsze: 65,5/100 w OpenCritic. 15% recenzentów poleca grę. To mocny sygnał, bo wynik jest liczony na podstawie 20 recenzji. W OpenCritic gra wpada też do kategorii „Fair”. Odbiór jest mieszany, więc cena powinna mieć większe znaczenie niż sama marka.

Czas gry a obecna cena

Według HLTB główna historia zajmuje ok. 21,1 h. Z dodatkowymi aktywnościami to ok. 53,4 h. Ukończenie gry na 100% może zająć ok. 108,1 h. Przy obecnej cenie daje to około 8,69 zł za godzinę głównej historii. Jeśli robisz też zawartość poboczną, koszt spada do około 3,43 zł za godzinę. Wniosek: cena za godzinę jest rozsądna, zwłaszcza jeśli planujesz przejść coś więcej niż samą fabułę. Czasy z HLTB traktuj jako orientacyjne, bo tempo przejścia mocno zależy od stylu gry.

Cyfra kontra pudełko

Dane eShop są dostępne, ale obecnie bez pełnej ceny PL dla tego wariantu. Pudełko w sklepach: od 183,37 zł.