Blue Prince Nintendo Switch 2 okładka gry

Blue Prince - cena i oferty na Nintendo Switch 2

Blue Prince na Nintendo Switch 2 kupisz od 191.20 zł. Sprawdź gdzie kupić najtaniej i porównaj aktualne oferty w 16 sklepach i w Nintendo eShop. Najniższa cena wynosi 191.20 zł w Uniblo. Wybierając najlepszą ofertę zaoszczędzisz do 89.32 zł.

PEGI 7
Fear
Premiera:
3.03.2026
Tryby gry:
TVStołowyPrzenośny
Liczba graczy:
Na jednej konsoli (1)
Wersje językowe:
Możliwy zapis w chmurze:
Tak
RecenzjeMetacritic
RecenzenciPozytywneNa podstawie 10 recenzji
87
GraczePozytywneNa podstawie 5 ocen
8.8
RecenzjeOpenCritic
Mighty
Wybitna
90
Ocena
95%
Polecane
106
Recenzje
Czas gryHLTB
Fabuła:18h
Fabuła + extra:35.7h
100%:99.8h

Gdzie najtaniej kupić Blue Prince?

Ostatnia aktualizacja cen:

dostępność w 16 sklepach

Najniższa aktualna oferta: 191,20 zł w sklepie Uniblo (dostępność w 16 sklepach). Porównanie dotyczy nowych ofert sklepów oraz Nintendo eShop.

Najtańsza oferta
191,20 zł
Sklep: Uniblo
Najtaniej z dostawą
199,99 zł
Sklep: itStore
Najniższa zarejestrowana cena
191,20 zł
Na podstawie historii cen Cenograj

Oferty polskich sklepów na pudełkową wersję

Aktualne ceny w sklepach

Uniblo logo sklepu
Blue Prince NS2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
191.20 zł
Ultima logo sklepu
Blue Prince NS2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
198.90 zł
Bluegames logo sklepu
Blue Prince Nintendo Switch 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
199.90 zł
itStore logo sklepu
Blue Prince - Nintendo Switch 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
199.99 zł
NewGame+ logo sklepu
Blue Prince - Gra Nintendo Switch 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
204.90 zł
Gamefinity logo sklepu
Blue Prince (NS2)
Zaktualizowano: 1 godzina temu
209.00 zł
MediaExpert logo sklepu
Blue Prince Gra NINTENDO SWITCH 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
209.89 zł
Avans logo sklepu
Blue Prince Gra NINTENDO SWITCH 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
209.89 zł
Empik logo sklepu
Blue Prince
Zaktualizowano: 1 godzina temu
209.89 zł
link afiliacyjny
Ceneo logo sklepu
Blue Prince (Gra NS2)
Zaktualizowano: 1 godzina temu
209.89 zł
link afiliacyjny
RTVEuroAGD logo sklepu
Blue Prince Gra na Nintendo Switch 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
209.99 zł
link afiliacyjny
Erli logo sklepu
wGREeu logo
BLUE PRINCE NS2
Zaktualizowano: 2 godziny temu
Dostępne: 1 szt.
212.20 zł
link afiliacyjny
NetGames logo sklepu
Blue Prince - Switch 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
214.96 zł
(w tym wysyłka +9.90 EUR)
Oferta międzynarodowa (DE)
Grymel logo sklepu
Blue Prince
Zaktualizowano: 1 godzina temu
219.90 zł
3kropki logo sklepu
Blue Prince (NS2)
Zaktualizowano: 1 godzina temu
239.90 zł
Amazon UK logo sklepu
Amazon
Blue Prince - Switch 2
Zaktualizowano: 1 godzina temu
280.52 zł
(w tym szac. dostawa i opłaty +28.88 zł)
Oferta międzynarodowa (GB)
link afiliacyjny
Avans logo sklepu
Blue Prince
Zaktualizowano: 9 lip, 15:13
Niedostępne

Oferty cyfrowe z Nintendo eShop

O grze

Blue Prince łączy eksplorację tajemniczej posiadłości z projektowaniem własnej trasy przez labirynt, który zmienia się każdego dnia. W Mt. Holly każde zamknięte drzwi stają się wyborem: to gracz decyduje, jaki pokój pojawi się po drugiej stronie, a od tych decyzji zależy, czy uda się wejść głębiej w strukturę rezydencji i zbliżyć do legendarnego Room 46. To nie jest klasyczna gra logiczna oparta na pojedynczych łamigłówkach, tylko systemowa przygoda, w której planowanie kolejnych kroków jest równie ważne jak rozwiązywanie problemów w samych pomieszczeniach.

Każdy dzień kończy się resetem układu domu, więc postęp wynika nie z zapamiętania jednej poprawnej ścieżki, lecz z długofalowego budowania strategii, wykorzystywania znajdowanych narzędzi i odkrywania stałych ulepszeń. W tle tej mechaniki pojawia się też warstwa narracyjna: zaginiony pokój prowadzi do historii splecionej z tajemnicami rodziny, politycznymi intrygami i śladami dawnego zniknięcia. Blue Prince zapowiada się więc jako gra o odkrywaniu sensu ukrytego w strukturze miejsca, a nie tylko jego fabuły.

Historia cen gry Blue Prince

Analiza zakupowa

Czy warto teraz kupić pudełkowe wydanie Blue Prince?

Ten skrót pokazuje, czy obecna cena pudełka Blue Prince jest korzystna względem wcześniejszych ofert sklepowych. Aktualna cena pudełka 191,20 zł jest na poziomie najlepszego zanotowanego minimum.

Na podstawie: najniższa oferta pudełkowa · dostępność pudełek w 16 sklepach · oceny krytyków · HLTB.

  • Aktualna cena pudełka: 191,20 zł
  • Najniższa zarejestrowana cena pudełka: 191,20 zł
  • O 8,7% taniej niż średnia
  • Ocena krytyków: 89,6/100
  • HLTB: ok. 18 h

Jak wypada oferta sklepowa

Obecna najniższa oferta pudełkowa to 191,20 zł w sklepie Uniblo. To najniższy zapisany poziom dla pudełka, więc na tle historii cena wygląda bardzo dobrze. Jest przy tym lekko poniżej średniej z historii (8,7%), więc nie wygląda jak przepłacony zakup.

Kiedy kupić pudełko, a kiedy czekać

To jedna z najlepszych cen w historii pudełka, więc zakup teraz ma sens, jeśli chcesz mieć grę od razu. Dobra wiadomość: obecna cena pudełka jest niższa od średniej 209,33 zł. To wspiera zakup teraz, choć nie oznacza rekordu. Jeśli nie kupujesz teraz, alert na pudełko ustaw dopiero poniżej obecnej ceny 191,20 zł; wyższy próg niewiele poprawi względem aktualnej oferty.

Czy oceny wspierają zakup

Tytuł jest bardzo dobrze oceniany przez redakcje: 89,6/100 w OpenCritic. 95% recenzentów poleca grę. To mocny sygnał, bo wynik jest liczony na podstawie 106 recenzji. W OpenCritic gra wpada też do kategorii „Mighty”. Jeśli lubisz ten gatunek, oceny mocno wspierają zakup.

Ile gry dostajesz za tę cenę

Według HLTB główna historia zajmuje ok. 18 h. Z dodatkowymi aktywnościami to ok. 35,7 h. Ukończenie gry na 100% może zająć ok. 99,8 h. Przy obecnej cenie daje to około 10,62 zł za godzinę głównej historii. Jeśli robisz też zawartość poboczną, koszt spada do około 5,36 zł za godzinę. Wniosek: to nadal akceptowalny poziom, ale większy sens ma zakup wtedy, gdy naprawdę chcesz ten tytuł. Czasy z HLTB traktuj jako orientacyjne, bo tempo przejścia mocno zależy od stylu gry.

Jak eShop wypada obok pudełka

Dane eShop są dostępne, ale obecnie bez pełnej ceny PL dla tego wariantu. Pudełko w sklepach: od 191,20 zł.